Skříň s posuvnými dveřmi Sany 150 A

10 434 16 363  včetně DPH

AkácieAkácieBělené dřevoBělené dřevoBukBukTřešeňTřešeňBardolinoBardolinoJavorJavorKalvádosKalvádosWengeWengeMerano hnědéMerano hnědéOlšeOlšeOřechOřechOřech AldaOřech AldaDubDubBíláBílá
1.1.2.2.3.3.4.4.5.5.6.6.
Zrušit výběr
Porovnat

Popis

NÁZEV: Skříň s posuvnými dveřmi Sany 

PŘEDNOSTI skříně s posuvnými dveřmi:

 • Skříň Sany 150 A má stabilní a pevnou konstrukci.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.( jak rozměrový, tak designový ).
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Bezpečnost (zaoblené ABS hrany, tl. 2 mm)
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů skříní s posuvnými dveřmi.
 • Doprava 1000 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Kování na posuvné dveře jsou hliníkové lišty a kolečka s ložisky
 • Vnitřní uspořádání skříně – dle Vašeho výběru v možnostech u produktu.
 • Zesílení boků na 36 mm (3 cm na hloubku + zbytek tl.18 mm)
 • Rovný moderní design.
 • Možnost olepit jiný dekor hrany na jiný dekor lamina.
 • Poctivý český nábytek.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Dub a Wenge jsou také za příplatek, cena bude také + 15 % jako Akácie a Bělené dřevo, v eshopu je uvedena bez příplatku.

TIP: Doplňte šatní skříň s posuvnými dveřmi dalším nábytkem z lamina a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku.  Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou. Variantu jiného odstínu hrany prosím uveďte v poznámce.

VÝROBEK: Šatní skříň Sany  150 A s posuvnými dveřmi – lamino  Ořech Aida + hrany Bardolino. Vnitřní uspořádání skříně – dle Vašeho výběru v možnostech u produktu. Na výrobu skříní jsou použita kvalitní lamina tloušťky 18 mm, tl.36 mm pouze přední část boků (zesílení 3 cm na hloubku, zbytek tl.18 mm). Kování na posuvné dveře jsou hliníkové lišty a kolečka s ložisky, tím je zaručena vysoká nosnost a lehký chod dveří. Nosníky polic a šatní tyče jsou kovové. Standardně jsou na posuvné dveře skříní SANY montovány zafrézované kovové úchytky dl. 170 mm, pokud by jste chtěli jiné úchytky, uveďte to prosím v poznámce. Dále je možné mít variantu se zrcadly, nebo se zrcadlem elypsou – toto je nutné uvést do poznámky a cena bude upřesněna.

Vrtání otvorů pro podpěrky polic po celé výšce skříně, umožňuje libovolné umístění polic. Police jsou standardně vyráběné v barvě korpusu a zadní část skříně z bílého sololaku. Skříně z lamina jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, zezadu není pohledová strana. Z důvodu dosažení maximální stability skříně  je v každé sekci pevně zaaretovaná vodorovná příčka. Dodáváno v demontovaném stavu.

Standardně jsou skříně Sany vyráběny ve výšce 200  nebo 220 cm.

Dále Vám nabízíme možnost výroby přídavných kontejnerů “K” (zásuvek) do skříněnástavce na skříně nebo výrobu atypických rozměrů – lze vyrobit jakýkoliv rozměr skříně, tzn. výška skříně až do 275 cm. Místo nástavce je tedy možné skříň zvýšit na Vámi požadovanou výšku. V případě zájmu nám prosím zašlete dotaz.

ROZMĚRY: h: 60 / š: 150 / v: 200 cm 

POPIS: Tato šatní skříň  je vyrobena z lamina,  tl.18 mm . Spoje skříně na kolíky a excentry ( z venku je vidět pouze čisté lamino ). Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dekor lamina, vzhled).  Hrany ABS tl. 2 mm ( z obou stran kulatinky R 2 mm ) . Dodáno rozložené a zabalené.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto skříň z kvalitního lamina dle nabídky, nebo za příplatek cca 20% jakýkoliv odstín lamina. Barevné dekory lze vybrat ze 14 odstínů dřevodekorů – pouze Akácie, Bělené dřevo, Dub a Wenge je za příplatek 15 %, cena bude při objednávce upravena, není to v cenách promítnuto.

Výrobek  se bude  vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Vyberte lamino

Akácie, Bělené dřevo, Buk, Třešeň, Bardolino, Javor, Kalvádos, Wenge, Merano hnědé, Olše, Ořech, Ořech Alda, Dub, Bílá

Šířka

135 cm, 150 cm

Výška

200 cm, 220 cm

Vnitřní uspořádání šíře 135 a 150 cm.

1., 2., 3., 4., 5., 6.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Skříň s posuvnými dveřmi Sany 150 A”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučené zboží