Truhlářská výroba na zakázku

Truhlářská dílna, výroba nábytku na zakázkuNábytek na míru a zakázková truhlařina nemusí být nutně luxusní služba, kterou si může dovolit jen pár „vyvolených“. Je to tradiční řemeslo, které dříve využívali téměř všichni. Až v posledních dekádách, spolu s rozvojem různých obchodů s hotovým nábytkem, ustoupila poctivá truhlařina do pozadí. A objevilo se mnoho truhlářů, kteří nabízí absurdně předraženou zakázkovou výrobu nábytku. Naše truhlářství se hlásí k tradicím poctivého řemesla. Což znamená mimo jiné to, že nabízíme svým zákazníkům nejen profesionální a spolehlivou práci a výhodu možnosti získat přesně takový nábytek, jaký si přejí a potřebují, ale také vynikající poměr kvality a ceny. Truhlářství Petříček působí na trhu již téměř sto let. Čtvrtá generace špičkových truhlářů vyrábí kvalitní skříně, postele, stoly, dveře a další truhlářský nábytek na míru s profesionálním a vstřícným přístupem k zákazníkům. Na zakázku vám vyrobíme prakticky jakýkoli nábytek, jaký si jen dovede představit. Kromě masivu, který je přirozeně naším nejoblíbenějším materiálem, pracujeme i s ekonomičtějšími materiály, jako jsou lamino, dýha nebo voština. Jak dřevo, tak i ostatní materiály samozřejmě používáme vždy jen ty nejkvalitnější. Naše nabídka dřeva je velmi široká. Ať již upřednostňujete tuzemská, známá dřeva, nebo chcete vyzkoušet něco exotičtějšího, u nás si rozhodně vyberete. Přestaňte při zařizování svého domova dělat zbytečné kompromisy mezi designem, materiálem, rozměry a cenou. Neomezujte se aktuální nabídkou nábytkářských obchodů. My vám vyrobíme přesně takový nábytek, jaký se bude hodit do vašeho domu či bytu rozměry i podobou a především bude vypadat tak, jak si přejete a vydrží vám po dlouhá lét Nábytek utváří váš domov. My ho pro vás, své klienty, kterých si nesmírně vážíme, vyrábíme s citem a láskou k truhlářskému řemeslu.

Nábytek jsme vám schopni dodat zcela kompletní, včetně různých doplňků, a zajistíme i profesionální montáž.

Oslovte nás se svými představami a dovolte nám pomoci vám k domovu vašich snů.

Podívejte na více referencí našich zákazníků

Realizace

Za dobu působení truhlářství jsme uspokojili řadu jak malých zákazníků, tak velkých firem, hotelů, penzionů a obchodů po celé ČR. Máme také bohaté zkušenosti s výrobou nábytku a dodávkami na export, zejména do Německa. Dokážeme také vybavit celý dům nábytkem na zakázku z kvalitních a pěkných materiálů. Vyráběli jsme také voskovaný nábytek do Holandska.

Jako málokteré truhlářství prodáváme své výrobky a služby za dostupné ceny.

Cílem naší truhlářské výroby je maximální uspokojení všech zákazníků, kteří projeví zájem o námi vyráběný nábytek , ať již na zakázku anebo z našich skladových zásob.