VÝROBA A PRODEJ POSTELÍ, JEDNOLŮŽKOVÉ I DVOJLUŽKOVÉ

Postel je možná tou nejdůležitější částí vybavení vašeho domova. Není to jen kus nábytku, ale místo vašeho odpočinku, kde nabíráte nové síly. A všichni víme, že aby náš spánek byl kvalitní a zdravý, velmi záleží na tom, do jaké postele uléháme.

Nedělejte kompromisy mezi designem a kvalitou. Nemusíte volit, zda postel spíše praktickou, nebo krásnou. Naši špičkoví truhláři pro vás na míru vyrobí lože přesně takové, jaké se vám líbí a současně vyhovuje všem vašim praktickým specifickým potřebám.

U své postele si můžete zvolit rozměry i tvar všech částí podle svého přání. I když se nabídka postelí v různých obchodech s nábytkem zdá být široká, ne vždy si v ní najdeme přesně takovou postel, o jaké sníme. My vám vaše představy rádi splníme!

Postele vyrábíme z masivu a používáme pouze skutečně kvalitní dřevo. Obzvláštní důraz při tom klademe na špičkovou kvalitu a tím i nosnost nohou postele. Postele z masivu se obvykle skládají z čela u hlavy, čela u nohou, bočnic a roštu. U roštů samozřejmě klademe důraz na jejich zdravotní stránky a maximální pohodlnost - a to s ohledem na to, že každý potřebujeme pro ten nejlepší spánek rošt s trochu jinými parametry.

Vybírat můžete ze široké nabídky různých masivů. Ty lze navíc dodatečně ještě upravit mořením na různé odstíny. Milovníky exotiky potěší naše nabídka takového dřeva, jako je iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea, v nabídce ale samozřejmě máme také materiály tuzemské. Vaše postel tak může být třeba z modřínu, břízy, jasanu, javoru, třešně, akácie či ořechu.

Na míru pro vás samozřejmě vyrobíme jak jednoduché, tak manželské postele, patrové postele, lůžka se speciálním úložným prostorem a dětské postýlky.

Pokud na svou novou postel nechcete čekat, můžete si vybrat také z naší nabídky truhlářských výrobků skladem. V našem e-shopu najdete kvalitní a krásná jednolůžka, dvoulůžka a výběr kvalitních a bezpečných postýlek pro vaše nejmenší.

Pořiďte si takovou postel, ve které se vám bude skvěle usínat a probouzet se budete plni nové energie!

Nakupujte kvalitu ručně vyráběného nábytku