Title custom text

Naše truhlářství, které již téměř sto let poskytuje kvalitní služby zakázkové výroby nábytku na míru, myslí i na zákazníky, kteří potřebují nějaký kus nábytku do svého bytu či domu hned.

V našem obchodě s nábytkem skladem naleznete široký sortiment jak z masivu, tak i z ekonomičtějších materiálů, jako jsou lamino, dýha nebo voština. Jak dřevo, tak ostatní materiály samozřejmě používáme výhradně špičkově kvalitní.

Vyberte si krásnou komodu, bezpečnou dětskou postýlku, bytelnou manželskou postel, praktickou nábytkovou stěnu nebo třeba elegantní konferenční stolek za skvělou cenu.

A pokud u v našem e-shopu nenaleznete přesně to, co hledáte, rádi vám prakticky jakýkoli nábytek vyrobíme na míru. Komody, police, botníky, dveře, psací stoly,…. - zkrátka na co si jen vzpomenete.

Truhlářství Petříček, to záruka kvality, spolehlivosti a tradice poctivé truhlařiny. Nedělejte při výběru svého nábytku zbytečné kompromisy. S námi bude váš byt či dům vybaven krásným nábytkem, který vám vydrží po mnoho let. Zařiďte si své obydlí tak, aby se stalo pravým domovem.