VÝROBA A PRODEJ NÁBYTKU DO LOŽNICE

NÁBYTEK DO LOŽNICE NA MÍRU

Ložnice je místem odpočinku, místem, kde nabíráte nové síly. Aby byl váš spánek příjemný a zdravý, je důležité uléhat do kvalitní postele a v prostředí, které je vám příjemné. A jak postel, tak noční stolky a další nábytek v ložnici by měly samozřejmě nejen být kvalitní, praktické a krásné, ale také vyhovovat přesně vašim specifickým potřebám, vkusu a přání.

 

VAŠE DOKONALÁ POSTEL

Výběr správného roštu, matrace, polštáře i lůžkovin je pro příjemný a zdravý spánek nesmírně důležitý. Každý při tom máme různé potřeby. A aby se vám usínalo opravdu dobře, měla by se vám vaše postel také jednoduše líbit. A samozřejmě by také měla být odolná a vydržet po mnoho let.

Postele na míru pro vás vyrábíme z masivu - výhradně ze skutečně kvalitního dřeva. Obzvláštní důraz při tom klademe na špičkovou kvalitu a tím i nosnost nohou postele. Postele z masivu se obvykle skládají z čela u hlavy, čela u nohou, bočnic a roštu. Rozměry i tvar všech částí si můžete zvolit podle svého přání.

Co se týče dekoru vaší postele, nabízíme širokou škálu kvalitního dřeva, které navíc lze na vaše přání upravit mořením do různých odstínů. Dobrý truhlář umí bezchybně pracovat s různými materiály a v našem týmu jsou jen ti nejlepší, zkušení a s citem pro skutečnou truhlařinu. Dřevo si můžete vybrat jak tuzemské (modřín, bříza, jasan, javor, třešeň, akácie, ořech), tak exotické (iroko, mahagon, merbau, teak, wenge, hevea).

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI PRO VAŠI LOŽNICI

Na míru pro vás samozřejmě vyrobíme jak jednoduché, tak manželské postele, patrové postele, lůžka se speciálním úložným prostorem a dětské postýlky.

Aby nábytek ve vaší ložnici dokonale ladil dohromady a vy jste uléhali v příjemném prostředí, vyrobíme vám na míru také kvalitní a krásné noční stolky, toaletní stolky, skříně, komody, lenošky či gauče - opět v designu, rozměru i materiálu, jaký si budete přát.


Ložnice je nejdůležitějším pokojem vašeho domova. Pomůžeme vám, abyste se v ní cítili co nejlépe!

Nakupujte kvalitu ručně vyráběného nábytku