VÝROBA A PRODEJ STOLŮ

stoly, stolky, jídelní stoly, konferenční stolkyRůzných stolů a stolků používáme ve svých domovech spoustu - jídelní stoly, psací stoly, konferenční stolky, apod. A když si pořizujeme nový, je často obtížné si vybrat z aktuální nabídky obchodů s nábytkem takový, který se bude hodit do našeho domu bytu svými rozměry i celkovým vzhledem.

Naši profesionální truhláři pro vás vyrobí přesně takový stůl, jaký potřebujete a chcete. Jídelní stoly, kancelářské a psací stoly, stoly pro výpočetní techniku, konferenční stoly, různé menší odkládací stolky - to vše si u nás můžete objednat na míru. A to nejen vašim designovým představám a prostorovým potřebám, ale také vašemu rozpočtu.

Možnosti volby materiálu jsou u nás široké. Pracujeme s masivem, laminem, dýhou a voštinou.

Dřevo používáme samozřejmě pouze kvalitní a to v široké nabídce druhů, které navíc lze na vaše přání upravit mořením do různých odstínů. Pokud upřednostňujete tuzemské dřevo, nabízíme modřín, břízu, jasan, javor, třešeň, akácii a ořech. Příznivce exotičtějších materiálů pak potěší výběr z takových dřev, jako jsou iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea.

Zvolíte-li ekonomičtější lamino, můžete si vybrat ze dvou stovek dekorů odstínů. Pracujeme s nabídkou předních dodavatelů tohoto typu materiálu, jako jsou Egger a Kronospan. Stoly z dýhy vyrábíme z těch nejkvalitnějších dřevotřískových odýhovaných desek a opět si můžete vybrat design z rozsáhlého vzorkovníku. Stoly z voštiny pak od nás získáte vyrobené z těch nejšpičkovějších voštinových desek EUROLIGHT od renomovaného výrobce Egger.

Potřebujete nový stůl či stolek rychle? Kromě nábytku na míru si můžete vybrat i jednotlivé kusy vybavení vašeho domova již hotové v našem e-shopu.

Nedělejte při výběru svého nového stolu zbytečné kompromisy. Od nás získáte stoly nejen krásné, praktické a kvalitní, ale také můžete mít takový, který bude naprostým unikátem - na míru!

Nakupujte kvalitu ručně vyráběného nábytku