VÝROBA A PRODEJ NÁBYTKU DO PŘEDSÍNĚ

Předsíň je první věc, kterou vidíte jak vy, tak vaše návštěva, když se otevřou vchodové dveře do vašeho domu či bytu. Její podoba utváří první dojem. A když dorazíte domů po namáhavém dni, chcete si odložit pohodlně a také tam pak vše druhý den zase jednoduše najít.

Prostorově bývají předsíně řešeny velmi různě, a tak bývá obtížné vybrat si vhodný nábytek v aktuální nabídce obchodů. Ideálním řešením je předsíňový nábytek na míru. Naši truhláři pro vás na zakázku vytvoří botníky, komody, věšáky, odkládací stěny, skříně či různé sestavy přesně na míru prostorovým možnostem vaší předsíně. A samozřejmě také podle vašich představ o tom, jak si přejete, aby vstupní místnost vašeho domova vypadala.

Vybrat si samozřejmě můžete nejen typ nábytku a jeho rozměry, ale také materiál pro jeho výrobu. Naši truhláři pracují jak s nejkvalitnějším masivem, tak i s ekonomičtějšími variantami, jako jsou lamino, dýha nebo voština. Všechny materiály nabízíme v široké škále povrchové úpravy. A vždy pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější, dodávané některým z mnoha našich léty spolupráce prověřených předních dodavatelů, jako jsou třeba Kronospan nebo Egger.

Zejména výběr masivu je pak u nás velmi široký, protože každý správný truhlář miluje dřevo a práci s ním. V naší nabídce naleznete jak oblíbená tuzemská dřeva, jako jsou modřín, bříza, jasan, javor, třešeň, akácie a ořech, tak masivy méně známé či přímo exotické. Iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea - i z takového dřeva může být nábytek ve vaší předsíni. Všechen masiv lze navíc ještě mořením upravit do řady výsledných odstínů.

Kromě nábytku na míru si u nás můžete vybrat pro svou předsíň i jednotlivé kusy nábytku skladem. V našem e-shopu najdete mimo jiné kvalitní a krásné komody.

Zařiďte si předsíň prakticky, krásně a přesně podle svých potřeb a přání!

Nakupujte kvalitu ručně vyráběného nábytku