Kuchyně na míru

KUCHYNĚ NA MÍRU - ZAKÁZKOVÁ TRUHLÁŘSKÁ VÝROBA

Nábytek utváří podobu vašeho domova a zejména v případě kuchyní si zařízení bytu nebo domu vybíráte na mnoho let. Proč byste tedy měli být ve svém výběru omezeni aktuální nabídkou designů, materiálů a dekorů?

Každý má jinou představu o své kuchyni. Vyrobíme vám tu vaši přesně podle vašich přání a potřeb. A nebudete muset volit mezi praktičností a vysněným designem. Kuchyně od nás vám budou sloužit přesně takovým způsobem, jak potřebujete zrovna vy, a to po desítky let. Naše kuchyně na míru jsou nejen variabilní a krásné, ale samozřejmě se také vyznačují vysokou kvalitou.

 

Zvolte si rozměry, rozložení i vzhled své kuchyně!

Vyberte si pro svou kuchyni design, rozměry, materiál i doplňky. Navrhneme a vyrobíme vám ji na míru vašim specifickým potřebám, přáním a samozřejmě také rozpočtu.

Standardně kuchyně na míru vyrábíme z kvalitních laminových korpusů od špičkového rakouského výrobce Egger nebo přední české společnosti Kronospan. Korpus vaší kuchyně vybavíme nožkami s dlouhou životností a vysokou mírou odolnosti proti poškození. Díky rektifikačním šroubům umožňují korekci nerovnosti podlahy a můžete si vybrat jejich výšku. Nožky vyžadují minimální údržbu a jsou kryté plastovým profilem bránícím zatékání vody.

Přejete si kuchyni z jiného materiálu? Vyrobíme vám ji z masivního dřeva, voštinové desky-EUROLIGHT nebo z kvalitní dýhy. Ze široké nabídky si vyberete také úchytky, kování či různé vnitřní drátěné kování.

I u pracovní desky své kuchyně si zvolíte výšku, sílu i dekor. Spolupracujeme s dalším z řady našich prověřených dodavatelů, společností Egger. Dvířka skříněk nabízíme v široké paletě barevných dekorů a typů frézování. Vždy jsou vybaveny špičkovým kováním od firmy Blum. Záda korpusu vaší kuchyně vyrobíme tak, abychom dosáhli maximální pevnosti skříněk.

Budete si přát zavěšené skříňky? Na zeď upevňujeme horní úložné prostory kuchyní na míru pomocí kovové lišty na kvalitním rektifikačním kování.

 

Kuchyně na míru včetně vybavení. Začněte hned vařit!

Rozvrhnete si také rozmístění svých vestavných spotřebičů. Budeme s nimi počítat a pro každý vám zabudujeme do soklu vaší kuchyně větrací mřížku.

Tím ale nekončíme. Vaši kuchyň snů vám můžeme dodat skutečně se vším všudy, připravenou na vaše kulinářské výtvory. Nabídneme vám kvalitní spotřebiče, dřez, baterie, různé osvětlení a doplňky. Splníme i vaše představy o obložení prostoru kuchyně. Místo obkladů za pracovní deskou si můžete zvolit zádovou desku ve variabilním dekoru. Výhodou oproti dlažbě je absence spár, ve kterých se drží nečistoty.

Pro maximální pohodlí zákazníka vaši kuchyň na míru kompletně smontujeme v našich prostorách a domů vám ji dovezeme již hotovou a připravenou k používání. Kuchyně je srdcem domova, tak ať je ta vaše přesně taková, jakou ji chcete a potřebujete právě vy!