VÝROBA A PRODEJ KANCELÁŘSKÉHO NÁBYTKU

Když už někdy musíte dělat nějakou tu kancelářskou práci z domova nebo vyřizovat různou administrativu, je dobré k tomu mít vhodné zázemí. Kancelář si doma zřizuje stále více lidí. Náš byt nebo dům ale samozřejmě kancelář není, a tak jsme obvykle dost limitováni prostorovými možnostmi. Skvělým řešením je nábytkové vybavení pracovny na míru.

Naši profesionální, zkušení truhláři pro vás rádi vyrobí psací stoly či kancelářské stolky přesně podle toho, kolik na ně máte místa a k jakému účelu je budete používat. A samozřejmě také v takovém designu, aby vaše pracovna zapadla do celkového vzhledu vašeho domova a líbila se vám. V příjemném prostředí se vždy pracuje lépe, a když máte vše, co ke své činnosti potřebujete, šikovně po ruce, i ta nejotravnější administrativa se hned vykonává snáze. A pokud vaše práce vyžaduje kreativitu, může být vhodné, krásné zařízení pracovny skutečně inspirativní.

Vybrat si můžete z celé řady různých materiálů. Pracujeme jak s nejkvalitnějším masivem, tak i s ekonomičtějšími variantami, jako jsou lamino, dýha nebo voština. Všechny materiály nabízíme v široké škále povrchové úpravy. A vždy pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější, dodávané některým z mnoha našich léty spolupráce prověřených předních dodavatelů. Spolupracujeme například s takovými renomovanými společnostmi, jako jsou Kronospan nebo Egger.

Srdcovou záležitostí je pro naše truhláře samozřejmě dřevo a práce s ním. Proto také obzvláště výběr masivu je u nás velmi široký. Nabízíme jak tuzemské dřevo, tak dřeva exotická. Vaše kancelářské stoly, skříňky či police tak mohou být jak z modřínu, břízy, jasanu, javoru, třešně, akácie či ořechu, tak třeba z tak zajímavého dřeva, jako je iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea.

Kromě nábytku na míru si u nás můžete vybrat pro svou pracovnu i jednotlivé kusy nábytku skladem. V našem e-shopu najdete mimo jiné kvalitní a krásné komody nebo konferenční stolky.

Zařiďte si svou domácí kancelář prakticky, pohodlně a stylově!

Nakupujte kvalitu ručně vyráběného nábytku