Dřevěné dveře na míru

Dveře patří k nejvíce namáhanému vybavení našich domovů. Chceme, aby byly odolné, dokreslovaly vhodně celkový vzhled našeho bytu nebo domu a podle konkrétního použití také potřebujeme, aby splňovaly co nejlépe další specifické požadavky.

Vstupní dveře například musí dostatečně dobře chránit naše bezpečí. Jindy nám zase záleží na co nejnižší prostupnosti zvuku.

Naši truhláři vám na míru vyrobí různorodé dveře přesně podle jakýchkoli individuálních potřeb. Dveře vyrábíme z masivu v celé řadě typů. Nabízíme vchodové a vstupní dřevěné dveře i interiérové dveře v mnoha různých provedeních. Křídlové, posuvné, skládací, v rámečkovém či kazetovém designu, prosklené… Na co si jen vzpomenete.

Volit můžete i z široké nabídky zárubní, s různými typy obkladů a doplňků.

Standardně dveře vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva, ale můžete si vybrat i z jiných masivů. Dobrý truhlář umí pracovat se všemi typy dřeva a u nás najdete jen ty nejlepší. Vaše dveře tak mohou být vyrobeny jak z tuzemských dřevin, jako jsou modřín, bříza, jasan, javor, třešeň, akácie nebo ořech, tak ze dřeva exotického. Líbí se vám iroko, mahagon, merbau, teak, wenge či hevea? Není problém.

Co je nejdůležitější, dveře vám na míru vyrobíme i v atypických rozměrech. Sehnat takové, které neodpovídají standardně běžným mírám, bývá obtížné. Ne ale, pokud se obrátíte na nás. Vybrat si můžete také všemožná speciální kování, zvláštní zesílení, ozdobné panty, speciální zámky i kliky. A samozřejmě různé druhy i tvary výplní.

Dveře naší truhlářské dílny zkrátka dostanete „se vším všudy“ a to ve všech ohledech přesně takové, jaké chcete a potřebujete. Také vám je samozřejmě u vás doma kompletně zprovozníme. Montáž zahrnuje osazení zárubní, zavěšení, seřízení i namontování obložek.

Dveře na míru od nás jsou kvalitní, funkční, krásné a především přesně uzpůsobené vašim individuálním potřebám!