Truhlářská výroba na zakázku

Truhlářská dílna, výroba nábytku na zakázkuPřes obecně rozšířené mínění není zakázková truhlařina nutně luxusní služba, kterou si může dovolit jen pár „vyvolených“. Je to tradiční řemeslo, které dříve využívali téměř všichni. Až v posledních dekádách, spolu s rozvojem různých obchodů s hotovým nábytkem, ustoupila poctivá truhlařina do pozadí. A objevilo se mnoho truhlářů, kteří nabízí absurdně předraženou zakázkovou výrobu nábytku. Naše truhlářství se hlásí k tradicím poctivého řemesla. Což znamená mimo jiné to, že nabízíme svým zákazníkům nejen profesionální a spolehlivou práci a obrovskou výhodu možnosti získat přesně takový nábytek, jaký si přejete a potřebujete, ale také vynikající poměr kvality a ceny. Truhlářství Petříček působí na trhu již téměř sto let. Čtvrtá generace špičkových truhlářů vyrábí kvalitní skříně, postele, stoly, dveře a další truhlářský nábytek na míru s profesionálním a vstřícným přístupem k zákazníkům. Na zakázku vám vyrobíme prakticky jakýkoli nábytek, jaký si jen dovede představit. Kromě masivu, který je přirozeně naším zamilovaným materiálem, pracujeme i s ekonomičtějšími materiály, jako jsou lamino, dýha nebo voština. Jak dřevo, tak i ostatní materiály samozřejmě používáme vždy jen ty nejkvalitnější. Zejména naše nabídka dřeva je velmi široká. Ať už upřednostňujete tuzemská, známá dřeva, nebo chcete vyzkoušet něco exotičtějšího, u nás si rozhodně vyberete. Přestaňte při zařizování svého domova dělat zbytečné kompromisy mezi designem, materiálem, rozměry a cenou. Neomezujte se aktuální nabídkou nábytkářských obchodů. My vám vyrobíme přesně takový nábytek, jaký se bude hodit do vašeho domu či bytu rozměry i podobou a především bude vypadat tak, jak si přejete. A vydrží vám po dlouhá léta… Nábytek utváří váš domov. My ho pro vás, své klienty, kterých si nesmírně vážíme, dlouhá léta vyrábíme s citem a láskou k truhlářskému řemeslu.

Nábytek jsme vám schopni dodat zcela kompletní, včetně různých doplňků, a zajistíme i profesionální montáž.

Zkuste nás oslovit se svými představami a dovolte nám pomoci vám k domovu vašich snů.

Realizace

Za dobu působení truhlářství jsme uspokojili řadu jak malých zákazníků, tak velkých firem, hotelů, penzionů a obchodů po celé ČR. Máme také bohaté zkušenosti s výrobou nábytku a dodávkami na export, zejména do Německa. Dokážeme také vybavit celý dům nábytkem na zakázku z kvalitních a pěkných materiálů. Vyráběli jsme také voskovaný nábytek do Holandska.

Jako málokteré truhlářství prodáváme své výrobky a služby za dostupné ceny.

Cílem naší truhlářské výroby je maximální uspokojení všech zákazníků, kteří projeví zájem o námi vyráběný nábytek , ať již na zakázku anebo z našich skladových zásob.